ТДМ България държи новият рекорд за най-много Yamaha TDM на едно място.

Author Topic: "Откриване" на сезон 2018  (Read 2499 times)

Offline Vlaad

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 413
  • Kawasaki GTR
"Откриване" на сезон 2018
« on: February 22, 2018, 11:45 »
Здравейте,

тъй като съм от скоро във форума (идвал съм на 1-2 срещи в София, а последните 2-3 години не бях в България), имам едно питане относно "откриването" на сезона.
Нарочно е в кавички, защото някои ще кажат "Ние не сме го закривали", "Аз вече съм го изкарал" и т.н.
По традиция в София, откриването е на Ал. Невски в първата Събота, след първа пролет.
В Пловдив обикновено е 1 седмица по- рано (сигурно защото са по на Изток и там пролетта идва по рано)  :D
Не знам дали от годининките, от простотията ли, от що ли, но в последно време тия масови мероприятия много започнаха да ме дразнят.
Всякакви клубове се надпреварват да организират, да се бият в гърдите какво са направили или какво ще направят, кой къде ще кара, кой отпред, кой отзад...
Не ме разбирайте погрешно, традицията е хубава и ми харесва.
Точно в тази връзка искам да питам, дали по- отговорните хора тук, са организирали някакво алтернативно мероприятие?
Не намерих подобна тема, а на Ал. Невски нямам спомен да е имало група от TDM-и, та си мисля, че ако има такова, се пази в тайна   ;D
Та ако планирате някакво подобно събитие за края на Март, ще се радвам да се включа и да се запознаем на живо. За сега мисля да поостана, та ще ви се пречкам от време на време из пътищата.

Offline georgidobrich

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 653
  • TDM 900 2006
Re: "Откриване" на сезон 2018
« Reply #1 on: February 22, 2018, 12:50 »
Дай предложения
TDM 900 2006

Offline Vlaad

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 413
  • Kawasaki GTR
Re: "Откриване" на сезон 2018
« Reply #2 on: February 22, 2018, 13:19 »
Ами времето е малко, за да се организира с преспиване.
Мисълта ми е, да се съберем към 9-10, да се повозим до някое местенце. Да хапнем, да пийнем, да се преброим, както се казва.
В момента ми изниква в главата ждрелото на река Ерма, има убава поляна с маси, пейки, беседки, барбекюта, друго място за което се сещам е парк Рила в Дупница (там може и да не ни пуснат с моторите) и парк Корминеш до Челопеч, там има голям паркинг за моторите, както и много маси с пейки, а и поляна. Остава въпроса с хапването и пийването. Ако ви се занимава, да си носим разни неща.
Иначе въпроса ми беше, дали вече няма някаква подобна организация.

Offline georgidobrich

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 653
  • TDM 900 2006
Re: "Откриване" на сезон 2018
« Reply #3 on: February 22, 2018, 15:15 »
Варианти има много. Ще има и сбирка по към централната част на страната
Не пречи и да се покара нейде към централната част на страната, за да може да дойдат повече хора. После бира шкембе и по живо по здраве вкъщи :)
Но...има време до тогава...представи си че вали сняг :)
TDM 900 2006

Offline Kris_inc

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 315
  • Kawasaki Versys 1000
Re: "Откриване" на сезон 2018
« Reply #4 on: February 22, 2018, 15:43 »
Стига клел с този сняг бре Жоре  :'(

Offline Евгени

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 92
  • LZ1EVS
Re: "Откриване" на сезон 2018
« Reply #5 on: February 22, 2018, 15:47 »
По принцип в София се събираме от 9:30 до 10:00 часа на ОМВ Гешов, след което отиваме на площада, там стоим докато тръгне цялата олелия и след това се возим, където решим за по бира и хапване.

Offline georgidobrich

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 653
  • TDM 900 2006
Re: "Откриване" на сезон 2018
« Reply #6 on: February 22, 2018, 16:18 »
Стига клел с този сняг бре Жоре  :'(

Споко, метео статиската говори за "бански" и "минижюпи" ;)
TDM 900 2006

Offline Павката

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 865
  • Yamaha TDM900
Re: "Откриване" на сезон 2018
« Reply #7 on: February 22, 2018, 20:30 »
Евгени го е казал точно, за самото откриване цялата сган на дясно, ние на ляво  или обратно :) . Ако искаш ТДМско, си добре дошъл на пролетна сбирка :
http://www.tdm-bg.org/forum/index.php/topic,630.0.html
TDM - Turn the Dreams to Memories ! ! !

Offline Vlaad

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 413
  • Kawasaki GTR
Re: "Откриване" на сезон 2018
« Reply #8 on: February 24, 2018, 19:26 »
Имам го в предвид, ама ми трябва още малко време, да видя как ще ми се наредят плановете.

 

SimplePortal 2.3.6 © 2008-2014, SimplePortal